k2FtbBdWr1

Один з найдовших мостів Західної України відкрили для проїзду після капітального ремонту

У Крушельниці відкрили після ремонту масштабний об’єкт Великого будівництва – міст протяжністю 852 метри.  Місцеві мешканці зазначають, що  чекали  на його відновлення 14 років.

“Цей міст – один з найдовших у Західній Україні. Попередній зруйнували повені у 2008 році. Відтоді він перебував в аварійному стані, а люди пересувались по тимчасовому. Ремонт тривав упродовж двох років. Командно з головою облдержадміністрації нам вдалось залучити необхідне фінансування і завершити усі роботи”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Що зробили?

– демонтували старі конструкції,

– влаштували під’їзні шляхи до мостового переходу,

– змонтували верхні регеля несучих опор та 35 балок,

– провели в’язку арматури, це повністю ручна і складна робота,

– гідроізоляція,

– облаштували захисне бетонне покриття.

– асфальтували

– встановили баки очистки рідини

– бар’єрне огородження та дорожні знаки

– освітлення

“Ремонтні роботи виконувала підрядна організація “Онур”. Вартість капітального ремонту становить 65,5 млн гривень. Це важлива подія для Львівщини, капітальний ремонт моста допоможе розв’язати транспортну проблему у цьому гірському краї та забезпечить сполучення курортної Східниці із трасою Київ-Чоп.Відтепер водії можуть комфортно, а головне безпечно пересуватись новим мостовим переходом, а також це має позитивно вплинути на туристичний потік, адже мандрувати комфортними дорогами значно приємніше”, – додав Юрій Бучко.