Оголошення про прийняття справи до розгляду щодо оскарження нормативно – правого акта

Повідомляємо, що ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 14 серпня 2023 року прийнято до розгляду адміністративну справу №813/2054/17 за позовом ОСОБИ -1 ДО Пустомитівської районної державної адміністрації, правонаступником якої є Львівська районна державна адміністрація Львівської області, треті особи: Давидівська сільська рада Пустомитівського району Львівської області Публічне акціонерне товариство «Давидів», Товариство з обмеженою відповідальністю «Арматекос», Товариство з обмеженою відповідальністю «Агролайф-Інвест» про визнання протиправним і скасування розпорядження голови Пустомитівської районної державної адміністрації від 11 жовтня 2013 року «Про затвердження детального плану території приватного акціонерного товариства «Давидів» на території Давидівської сільської ради за межами населеного пункту.

Судовий розгляд справи №813/2054/17 призначено на 09 жовтня 2023 року о 16.00 год у приміщенні Львівського окружного адміністративного суду за адресою: 79018, м. Львів, вул. Чоловського ,2.