До функціоналу Державного аграрного реєстру (https://www.dar.gov.ua/) додали актуальні відомості супутникових карт про посіви озимих та ярих сільськогосподарських культур врожаю 2022 року та можливість внесення дати дії договору на користування земельними ділянками.

Ці оновлення є важливими для ефективності роботи в ДАР не лише для агровиробників, але і для надавачів підтримки.

Про це інформують у Міністерстві аграрної політики та продовольства України (https://cutt.ly/6BwF98k)

Перше оновлення відбулося у розділі «Ділянки на карті» – тут додади шари із супутниковими картами посівів озимих та ярих культур врожаю 2022 року.

Так організації, що впроваджують програми підтримки для українських агровиробників, зможуть пересвідчитися у тому, що землю, яка підпадає під програми підтримки, справді обробляють.

Нагадуємо, що в Державному аграрному реєстрі є можливість отримати безповоротну фінансову допомогу. Агровиробники, які обробляють від 1 до 120 га земель сільськогосподарського призначення або утримують від 3 до 100 корів усіх напрямів продуктивності, можуть подати заявку до 15 листопада 2022 року.

Щодо можливості внести до ДАР дату щодо дії договору на користування земельними ділянками, то детальну інструкцію дивіться за посиланням (https://cutt.ly/pBwG8UL).