Оперативна інформація від Генштабу станом на 18:00

російські війська завершують перегрупування і формують наступальні угрупування. Зокрема, вони нарощують авіацію.

Зараз ворог зосереджує основні зусилля на захоплені оточеного Маріуполя, наступі на Ізюм і спробах прорвати оборону на Донецькому напрямку.
На Південнобузькому напрямку росіяни намагаються стримати ЗСУ і покращити тактичне положення.
На Волинському напрямку існує ймовірність ракетно-бомбових ударів ворога по об’єктах військової і цивільної інфраструктури з території білорусі.
На Поліському напрямку з території білорусі противник намагається утримати ЗСУ від перекидання на інші напрямки, роблячи демонстративні маневри.
На Слобожанському напрямку росіяни хочуть посилити свої угрупування десантниками, які вже побували у боях.
На Сіверському напрямку противник завершує перегрупування та відновлення боєздатності підрозділів у районах Брянської та Курської областей. Є імовірність відправлення цих підрозділів на інші операційні напрямки, зокрема – і для бойових дій на Донецькому та Луганському напрямках.
В районі Харкова до п’яти батальйонних тактичних груп ворога продовжують блокувати місто та обстрілювати його з реактивних систем, артилерії та мінометів.
Окупанти утримують місто Ізюм і намагаються продовжити наступ у напрямку на Слов’янськ та Барвінкове. Також ворог намагається продовжувати наступ в районах населених пунктів Донецьке, Новотошківське, Попасна, Мар’їнка, Борівське та Солодке. Наступ на три останні пункти успіху не мав.
На Донецькому і Таврійському напрямках противник продовжує наступальні дії і обстрілює населені пункти. Порт Бердянськ окупантами використовується для перекидання озброєння, техніки та військових.
На Південнобузькому напрямку противник використав артилерійський вогонь, на окремих напрямках застосовував армійську авіацію. Росіяни намагаються наступати на Олександрівку.
Кораблі росії з Чорного і Азовського морів продовжують завдавати ракетних ударів по території України.