Усиновлення – це особливе батьківство, народження серцем, благородний і непростий шлях до щасливої родини.

Шлях батьківства не буває легким, адже це постійна і наполеглива праця. Однак – і найблагородніша місія людини.

Тішить, що у такий складний для нашої держави час все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки від дорослих.

Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

Звертаюся до всіх, хто вже пройшов шлях усиновлення або ще тільки обмірковує своє рішення.

Шановні усиновлювачі, а також прийомні батьки, батьки-вихователі та опікуни, Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.

З нагоди Дня усиновлення прийміть найщиріші слова подяки і побажання міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння.

Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

Львівська районна державна адміністрація