k2FtbBdWr1

Освітян Львівщини запрошують на вебінар

Освітян з цілого світу та усіх, хто цікавиться вивченням української мови запрошують на онлайн-подію «Український освітній всесвіт 2.0».

В межах заходу відбудеться презентація оновлень однойменного порталу та вебінар «Онлайн-ресурси з вивчення української мови як іноземної в умовах нових викликів».

Під час вебінару відбудеться експертна дискусія про те, як організувати та провести заняття з української мови як іноземної онлайн; які навчально-методичні ресурси варто використати; які особливості створення навчальних матеріалів, призначених для використання в умовах дистанційної роботи тощо.
Подія відбудеться за підтримки департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Для реєстрації треба заповнити форму. Подія у фейсбуці.

МІОК – Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», заснований у 1992 році.
МІОК працює для розбудови і зміцнення співпраці між Україною та її діаспорою у сфері освіти, культури, для поширення знань про світове українство, досліджує міграційні процеси, створює інноваційний інтелектуальний продукт для вивчення та популяризації української мови у світі.