k2FtbBdWr1

Пацієнти, які потребують протезування чи реконструктивних операцій, можуть отримати допомогу від найкращих фахівців безкоштовно!

Ще 8 людей, які через напад рociї отримали складні мінно-вибухові травми, пройдуть лікування і реабілітацію у Superhumans Center.

Їх прооперує бригада з найкращих французьких та українських лікарів, які спеціалізуються на реконструктивній хірургії.

Сьогодні дали старт другому етапу українсько-французької місії. У межах першого, який розпочався у липні минулого року, спеціалісти оглянули 55 пацієнтів з мінно-вибуховими травмами черепно-щелепно-лицевих ділянок та склали плани їхнього лікування. Станом на сьогодні 15 осіб уже прооперували.

Така місія стала реальністю завдяки співпраці Міністерство охорони здоров’я України та

Міністерства охорони здоров’я Франції і підтримці Першої Леді України Олена Зеленська.

А завдяки численним меценатам, яких залучили Супери, для пацієнтів лікування безкоштовне, оплачують також проживання та харчування.

Дякую Stavnitser Andrey, Philipp Grushko, Андрієві Віленському, Olga Rudneva, всій команді Superhumans Center за те, що заснували і розвиваєте простір, де біль та горе перетворюються на можливості. Дякую, що у ваш центр хочуть приходити найкращі, щоб лікувати, реабілітувати й ділитися досвідом, аби крутих медичних фахівців у нашій державі було більше💪🏼

Найчастіше у Superhumans звертаються люди, які втратили руки або ноги. Травми обличчя – на другому місці (від початку роботи Центру це близько 500 звернень). Тому дуже цінно, що найкращі українські та французькі спеціалісти не лише оперують, але й навчають такої майстерності інших лікарів, адже запит лише зростатиме.

Дякую Захисникам і Захисницям. Вони стимулюють нас до правильних змін.

📢Якщо ви знаєте людей, які потребують протезування або реконструктивної хірургії, передайте їм покликання на цю анкету: https://superhumans.com/patients/