Держпідприємство “ІОЦ Мінсоцполітики України” оприлюднило дашборд, який містить інформацію про підприємства, які виробляють протезно-ортопедичні вироби.

Завдяки дашборду люди, які хочуть отримати протези, ортези та ортопедичне взуття, зможуть переглянути інформацію про розташування підприємств та їхні контактні дані, а також фільтрувати дані за регіоном, районом чи територіальною громадою.

Загалом в Україні працює близько 50 протезно-ортопедичних підприємств, що відповідають умовам технічних регламентів.

Дашборд також містить інформацію про те, наскільки завантажене обране підприємство, його спроможність виготовлення протезів верхніх та нижніх кінцівок.

Відтепер, обираючи протезне підприємство, будь-хто може онлайн перевірити його завантаженість. Ця інформація дозволить зрозуміти, чи доведеться чекати у черзі на протезування.

Згідно інформації Мінсоцполітики безоплатно протези можуть отримати не лише військові, а й цивільні громадяни, які постраждали внаслідок воєнних дій.

Для військових гранична вартість протеза, яку покриває держава, – 2 млн грн. Для цивільних громадян вона втричі менша.

Дашборд з переліком протезних підприємств та інших виробників допоміжних засобів реабілітації можна знайти за посиланням https://www.ioc.gov.ua/analytick_DZR/