Перепустки видають виключно працівникам об’єктів критичної інфраструктури та працівникам військових адміністрацій

Сьогодні на брифінгу голова Львівської ОДА-начальник військової адміністрації Максим Козицький повідомив, що на Львівщині запроваджують комендантську годину, яка діятиме з 22:00 до 06:00.

Тому, як зазначив очільник області, людям, які зайняті в критичній інфраструктурі, видаватимуть перепустки, які дозволять пересуватися вулицями під час комендантської години. Окрім того, перепустки видають працівникам Львівської ОДА, на базі якої під час воєнного стану, згідно з указом Президента України, створено військову адміністрацію.

Нагадаємо, згідно зі Законом України «Про правовий режим воєнного стану» комендантська година передбачає заборону перебування у певний період доби на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

На територіях, на яких введено воєнний стан, згідно з вищезгаданим Законом, для забезпечення дії Конституції та законів України, забезпечення разом із військовим командуванням запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, оборони, цивільного захисту, громадської безпеки і порядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян можуть утворюватися тимчасові державні органи – військові адміністрації.