Перша релокована оренда – договір укладено

Як вiдомо, саме Львiвська область є одним з лiдерiв серед perioнiв з допомоги релокованим пiдприємствам i сотнi з них вже вiдновили свою роботу. І чергове досягнення peгioнy – вперше в Україні вiдбулась релокацiя бiзнесу на орендоване у держави майно!

Так, 18 липня 2022 року успiшно вiдбувся аукцiон з оренди держмайна, що перебуває на балансi Басейнового управлiння водних ресурсiв рiчок Захiдного Бугу та Сяну. Стартова цiна оренди в ходi торгiв зросла вдвiчi – до 150 001 гривень. А сьогоднi пiдписали доrовiр оренди.
Переможець аукцiону працює на ринку вже понад 15 рокiв та спецiалiзується на виробництвi комунальної, будiвельної й дорожньої технiки i запасних частин до неї. Попри складнощi военного часу, пiдприємство продовжуватиме випуск продукцiї на новому майданчику.
Тепер пiдприємство, яке забезпечує рабочими мiсцями понад 400 висококвалiфiкованих фахiвцiв, зможе знову працювати на користь держави i економiки. Новi робочi мiсця, додатковi податки у мiсцевий бюджет i ефективне використання державного майна- виграшi для мiсцевої громади очевиднi!

Сподіваємось, успішних прикладів релокації ставатиме лише більше.

Працюємо на перемогу!