Підприємцям роз’яснюють процес реєстрації і використання РРО/ПРРО

У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області організовують інформаційні зустрічі з платниками податків щодо змін у законодавстві та обов’язкового застосування РРО та програмних РРО.

Зокрема, платників податків ІІ-ІІІ груп єдиного податку інформують про виникнення з 01.01.2022 обов’язку застосовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні РРО відповідно до вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Так, нещодавно начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Тарас Печора надав методичну та консультаційну допомогу підприємиці з питань налаштування програмного РРО.

Як зазначив керівник інспекції, суб’єкти господарювання на свій власний вибір можуть використовувати або класичний, або програмний РРО залежно від своїх потреб. Добровільне виконання вимог податкового законодавства щодо застосування РРО/ПРРО не тільки звільняє від відповідальності, а й усуває ризики, що можуть стати підставою для проведення фактичних перевірок.