k2FtbBdWr1

Підсумки четвертого засідання робочої групи з контролю належного використання бюджетних коштів

Сьогодні, 10 листопада, у Львівській ОВА відбулося четверте засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині.

Під час засідання заслухали представників Львівської, Сокільницької, Жовківської, Бориславської, Золочівської, Самбірської, Бісковицької, Новокалинівської, Сколівської, Великомостівської та Яворівської громад та управління молоді та спорту Львівської ОВА. 

За результатами засідання:

  • Сокільницька громада зобов’язалась зменшити видатки на  експлуатацію наявного водоймища на 17,3 млн гривень
  • Яворівська громада планує скасувати закупівлю капітального ремонту дороги  на 35,7 млн гривень.
  • Івано-Франківська селищна рада, за результатами попередніх засідань, розглянула пріоритетність видатків та скасувала одну закупівлю на суму 1,7 млн гривень із будівництва водопроводу

Повний запис сьогоднішнього засідання робочої групи можна переглянути за посиланням https://fb.watch/oe6ZkcC1Ad/. Про результати першого засідання робочої групи читайте тут, другого – тут, третього – за посиланням

Наступне засідання запланували на п’ятницю, 17 листопада. 

Якщо ви виявили некритичні та непріоритетні, на вашу думку, закупівлі, інформуйте Львівську ОВА: prozorist2023@gmail.com. Їх розглянуть під час одного з наступних засідань. 

Нагадаємо, робочу групу, яка контролює належне використання бюджетних коштів у нашій області, створили з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького.