Підтримка сільського господарства під час війни: в області майже на 25% збільшили фінансування на відшкодування витрат, кредити та дотації для сільгоспвиробництва

Для того, аби фермерські господарства на мирних територіях змогли забезпечити продовольством країну, продовжували працювати та виплачувати заробітні плати робітникам, важливо, щоб аграрії мали державну підтримку та збільшували виробництво всіх видів сільськогосподарської продукції.

Відтак, тепер сума допомоги аграрія на Львівщині становить 26,5 мільйонів гривень.
Відповідно до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області під час дії воєнного стану більш ніж 30 фермерських підприємств у Львівському районі отримали відшкодування відсотків за кредитним договором і дотації на утримання ВРХ.
Аграріям виплатили понад 2 млн гривень.
Львівщина в умовах війни стала не лише гуманітарним хабом, звідки щоденно відвозять допомогу у зони бойових дій, а й однією із областей, де можливо забезпечити посівну та зібрати врожай.
Тому ми підтримуємо свого виробника, бо так ми зміцнюємо країну!