Податківці інформують платників про переваги подання звітності в електронному вигляді

Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ постійно спілкуються з представниками бізнесу та громадськості шляхом проведення зустрічей, забезпечуючи якісну  консультаційну допомогу кожному. Днями проведено практикум для  платників,  які мають статус  неприбуткових  щодо подання  річної звітності. Наголошено, що неприбуткові організації (включаючи  профспілки), які не порушують «неприбуткових» умов  відповідно до  п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу, подають звіт за формою,  затвердженою наказом Мінфіну від 28.04.2017 №469,  та річну фінансову звітність. Також  звернуто увагу на  заповнення декларації плати за землю, яка подається  не пізніше 20 лютого до контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки. Наголошено на поданні звітності в електронному вигляді за допомогою Електронного кабінету та зазначено  порядок отримання та продовження електронного цифрового підпису.

Крім цього, податківці інформували про право громадян подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію  із зазначенням активів, що їм належать, і з яких не були сплачені податки і збори до 1 січня 2021 року. При цьому у добровільній декларації не потрібно вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів. Також повідомили про щорічну  кампанію декларування доходів громадян, отриманих у минулому році.  Підлягають декларуванню доходи, отримані не  від податкових агентів; від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого та другого ступеня споріднення, іноземні  та  інвестиційні доходи тощо.