Понад 12 тисяч земельних ділянок зареєстрували кадастрові реєстратори Львівщини від початку року

Від початку 2022 року на Львівщині зареєстрували 12 111 земельних ділянок в Національній кадастровій системі. Про це інформує ГУ Держгеокадастру Львівської області.

«Наші працівники наповнюють бази даних Держгеокадастру безперервно. Процес отримання громадянами послуг Держгеокадастру на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру», – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Загалом цьогоріч до Держгеокадастру у Львівській області надійшло понад 20 тис. заяв про надання адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру опрацювали понад 19 тис. заяв, або 95% від їх загальної кількості.

«Закликаємо громадян замовляти адміністративні та інші послуги Держгеокадастру онлайн. Усі Е-сервіси Держгеокадастру працюють у звичному режимі», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Замовити послугу онлайн можна за посиланням.

До слова, однією з найпопулярніших послуг залишається видача витягу із Державного земельного кадастру про земельні ділянки, видано понад 5 тисяч таких витягів.