k2FtbBdWr1

Понад 1300 дітей відвідали циркові вистави цими вихідними

У суботу та неділю у Львівському цирку відбулася прем’єра музично-циркового арт-проєкту «Коло» Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва.

Завдяки співпраці служби у справах дітей ЛОДА з ДП «Львівський державний цирк», понад 1300 дітей різних категорій (вихованці прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, учасники творчих, танцювальних колективів) з Львівської області відвідали циркове шоу.

Арт-проект «Коло» — це поєднання й взаємне підсилення естрадного та циркового мистецтв. Це 80-хвилинне, цілісне та енергійне шоу для людей від 3 до 103 років. Це проект, що прагне привернути увагу до мистецтва, подарувати візуальну насолоду та спонукати до вільного й широкого мислення.

70 професійних артистів демонстрували для глядачів різні стилі – акробатика, гімнастика, еквілібристика, пантоміма, клоунада, ілюзія та маніпуляція, лялькарство, вокал, хореографія та акторська майстерність.

Також на шоу виступила українська співачка, випускниця академії Аліна Паш, яка презентувала нову пісню.

Головна режисерка-постановниця арт-проєкту – Ірина Герман. Вона отримувала нагороди особисто від принцеси Монако за участь та співпрацю з Міжнародним цирковим фестивалем в Монте-Карло (International Circus Festival in Monte-Carlo). Вже більш ніж 24 роки співпрацює з провідними цирковими компаніями Європи та світу: National Swiss circus Knie (Швейцарія), цирк Roncalli (Німеччина), цирк Bouglione (Франція), цирк Krone (Німеччина), цирк Vazquez (США), GOP variety, Apollo variety, Winter Garten variety, Friedrichsbau variety (Німеччина). Її роботи були відзначені 12 призами найпрестижнішого міжнародного циркового фестивалю світу в Монте-Карло (International Circus Festival in Monte-Carlo ), серед яких 2 бронзові клоуни (2003, 2020 р) і 2 спеціальні призи журі (2008 і 2012 р).