Понад 50 школярів з Львівщини поїхали на відпочинок у дитячий центр «Артек»

З Львівської області на оздоровлення та відпочинок у Міжнародний дитячий центр «Артек» (Пуща-Водиця, м. Київ) поїхали 53 дитини, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Шоста тематична зміна під назвою «Наша земля – Україна» триватиме три тижні.На школярів чекає фестиваль областей і міст України, презентація культурно-мистецьких і соціально-освітніх регіональних проєктів щодо національно-патріотичного виховання нової генерації українців.

Кожна дитина зможе представити свою малу Батьківщину та приєднатися до великого кола артеківської дружби дітей з усіх областей країни. Також важливими подіями стануть святкування 30-ї річниці Дня Незалежності та Дня Державного Прапору України.

Також 7 серпня розпочалась VII тематична зміна «Моя країна – Україна» в УДЦ «Молода гвардія», що в Одесі. Там відпочиває 71 дитина з Львівської області, яка потребує особливої соціальної уваги та підтримки.

Для роз’яснень щодо порядку направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» необхідно звертатися  до департаменту соціального захисту населення за тел. (032)255-47-96.