k2FtbBdWr1

Понад 700 тисяч гривень спрямували з обласного бюджету на придбання житла для учасників АТО

Цього тижня трьом територіальним громадам спрямували 742 тис грн для виплати матеріальної допомоги на придбання житла для учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (операції Об’єднаних сил), а також бійців-добровольців АТО, визнаних Комісією з визнання бійців-добровольців АТО. Інформують у департамент фінансів Львівської ОДА.

Це дозволить на умовах співфінансування закупити житло двом особам у Львівській територіальній громаді та по одній особі в Новороздільській та Ходорівській громадах області.

Як зазначають у департаменті фінансів загалом з початку року на цю мету з обласного бюджету спрямували субвенцію місцевим бюджетам у сумі 2,3 млн грн.

Зокрема, бюджету Великомостівської територіальної громади надали субвенцію в сумі 300,7 тис грн, за ці кошти виплатять матеріальну допомогу на придбання житла для 1 особи, Золочівській – 192,9 тис грн (для 1 особи), Городоцькій – 226,8 тис грн (1 особи), Новороздільській – 340,2 тис грн (1 особи), Львівській – 322,2 тис грн (3 осіб), Ходорівській – 547,5 тис грн (2 осіб) і Червоноградській міській територіальній громаді – 355,4 тис грн (2 осіб).

Нагадаємо, що цьогоріч в обласному бюджеті на вищезазначену мету передбачено 10 млн грн. Право на отримання матеріальної допомоги на умовах співфінансування з місцевих бюджетів мають особи, місце проживання яких станом на 01.12.2017 року і на день подання заяви зареєстроване на території Львівської області, та, згідно із законодавством, визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов.

Spread the love