k2FtbBdWr1

Понад 8000 тисяч порушень: найпоширеніші випадки нехтувань Правил дорожнього руху водіями на Львівщині

Упродовж місяця, 20 липня по 20 серпня, поліцейські групи реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції Львівщини проводили комплексні профілактичні заходи з метою зменшення аварійності на автомобільних дорогах.

За цей період, правоохоронці зафіксували понад 8700 порушень Правил дорожнього руху як водіями, так і велосипедистами чи пішоходами. Про це інформують на сторінці Поліції Львівської області у фейсбук.

Найчастіше водії керують транспортними засобами без відповідних документів – 799 випадків. На другому місці – керування т.з. у стані сп’яніння – 526 випадків. Третя позиція – порушення правил обгону та виїзду на смугу зустрічного руху – 206 фактів.

За той самий період 154 водії порушили правила проїзду залізничних переїздів, 159- правила проїзду перехресть, зокрема, й регульованих, 116 – не надали перевагу пішоходам, які переходили проїзну частину пішохідними переходами. Ще 12 водіїв створили аварійні ситуації на дорозі.

Щодо інших учасників дорожнього руху – під час відпрацювання поліцейські зафіксували 518 пішоходів та 63 велосипедистів, які порушили вимоги Правил дорожнього руху. На усіх порушників правоохоронці склали адміністративні протоколи.

Поліція Львівщини закликає учасників дорожнього руху неухильно дотримуватись правил безпеки. Водіїв просять не перевищувати дозволеної та безпечної швидкості руху, особливо у темну пору доби, в умовах недостатньої видимості.

Ретельно відстежуйте ситуацію на дорозі та не відволікайтесь від керування транспортними засобами. І, звичайно, за жодних обставин не керуйте транспортними засобами у нетверезому стані. Ці порушення найчастіше стають причинами дорожньо-транспортних пригод.

Це ж стосується і пішоходів – переходьте проїзну частину лише у відведених для цього місцях, переконавшись, що ви не піддаєте ризику своє життя та здоров’я.

Spread the love