Попри війну, українські аграрії продовжують працювати, наповнюючи бюджет країни та забезпечуючи її продовольством

Відтак, держава ухвалила надавати грантову підтримку господарникам на розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства, адже в умовах війни підтримка аграрного сектору є одним із пріоритетів.

Бюджет програми становить 4 мільярди гривень.

Відтак, за ці кошти можна створити до 10 тисяч гектарів нових насаджень.

Раніше у Львівській області затвердили програму підтримки малих сільгоспвиробників в умовах воєнного стану.

З обласного бюджету виділили 22,2 млн. гривень на:

фінансову підтримку за супровід договорів фінансового лізингу на суму 1,5 облікової ставки НБУ;

фінансову підтримку на зворотній основі;

фінансову підтримку суб’єктів підприємництва через часткову компенсацію вартості насіння.

фінансову підтримку у форматі дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності до 2,5 тис. грн/за голову.

Також органи місцевого самоврядування отримують допомогу для поліпшення громадських пасовищ, яке розпочали ще минулого року.

Завдяки підтримці держави та відповідальним підприємцям український бізнес продовжує працювати!