k2FtbBdWr1

Потрібен великий транспорт для перевезення гуманітарної допомоги з Польщі: Максим Козицький

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький закликав мешканців Львівщини допомогти з наявністю великого транспорту, який буде постійно курсувати між Україною і Польщею для перевезення гуманітарної допомоги для переселенців.  

«Вчора зустрічалися з польською делегацією, з керівником державного резерву Польщі. Вони організовують величезний гуманітарний коридор. До власників тірів (вантажівок – ред.), фур – , нам буде потрібно багато транспорту, тому що польська сторона організовує гуманітарний хаб з цілої Європи, куди будуть приходити ці речі першої необхідності, медикаменти, і потім будуть перевозитись на територію Львівської області для допомоги фронту, біженцям і Україні. Тому величезне прохання допомогти з наявністю великого транспорту, який буде постійно курсувати між Україною і Польщею для поповнення складів», – сказав Максим Козицький.

Зазначимо, що хто має можливість допомогти, просимо писати повідомлення на Фейсбук-сторінку департаменту економічної політики Львівської обласної військової адміністрації – https://www.facebook.com/deploda

Максим Козицький також закликав і мешканців Львівщини, і тих, хто приїхав з інших областей, захищати рідну землю.

«Хто хоче охороняти землю, це може бути і львівська земля, і вінницька земля, і рівненська, і житомирська і київська. Якщо ви вже навіть приїхали сюди, записуйтеся в тероборону, виготовляйте їжаки (протитанкові – ред.), коктейлі молотова, рийте окопи, беріть до рук зброю, ставайте на барикади,  тому що маємо захищати рідну землю», – зазначив очільник Львівщини.