k2FtbBdWr1

Представників бізнесу запрошують до обговорення Стратегії біоекономіки області

Департамент економічної політики Львівської ОДА разом із кластерами, закладами вищої освіти та науково-дослідними установами Львівщини працює над впровадженням європейського підходу смарт-спеціалізації в регіоні.

Зокрема, у четвер, 10 червня, відбудеться воркшоп «Смарт-спеціалізація: процес підприємницького відкриття» із практичного впровадження інноваційних рішень у сфері «Біоекономіка». До участі запрошують представників бізнесу.

Для участі необхідно обов’язково заповнити реєстраційну форму запосиланням.  Кількість місць обмежена. Початок заходу об 11:00 год.

Мета воркшопу – створення спільного майданчика для налагодження ефективної співпраці представників відповідних галузей з провідними вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами.

Зазначимо, що за результатами воркшопів у кожному пріоритеті смарт-спеціалізації будуть напрацьовані пропозиції для підтримки пріоритетних галузей в межах обласних цільових програм та спільні інноваційні проєкти.

Попередньо у Стратегії розвитку Львівської області на 2021-2027 роки пріоритетними видами економічної діяльності, що мають високий інноваційний та економічний потенціал було визначено біоекономіку, креативні індустрії та переробну промисловість з високою доданою вартістю.