Представників громад Львівщини навчають менеджменту молодіжних центрів

8 грудня у Львові стартував тренінг “Ефективний менеджмент молодіжних центрів”. Попереду – насичені три дні, впродовж яких молодіжні працівники і громадські активісти Львівської області поглиблять свої знання з організації роботи в молодіжному центрі. Програма наповнена практичними матеріалами та кейсами.  З учасниками поділяться своїм унікальним досвідом Христина Мокрій, Богдана Пилипчук та Євген Паламарчук. Також на захід завітав заступник директора Всеукраїнського молодіжного центру Артур Кадельник.

Учасниками тренінгу стали молодіжні працівники та громадські активісти з різних районів Львівської області.

Метою навчальної програми є посилення спроможності команд молодіжних центрів в Україні, надавши їм знання та навички з основ менеджменту молодіжного центру, а також підтримати команди в розбудові соціальної згуртованості місцевих громад.

За час тренінгу учасники матимуть можливість дізнатися про дослідження потреб молоді громади та аналіз ключової проблематики; формування навичок для працівників центрів щодо планування, прогнозування та вимірювання результатів позитивного впливу центру на молодь громади; створення й оптимізація простору молодіжного центру з урахуванням запланованої програмної діяльності; ефективну роботу команди молодіжного центру; зовнішні та внутрішні комунікації в колективі, брендинг та позиціонування центру.

“Цей тренінг допомагає зрозуміти, з чого варто починати роботу в молодіжному центрі, щоб досягати певних результатів та ефективно і якісно реалізовувати молодіжну роботу у своїй громаді,  – зазначає тренерка програми, менеджерка співпраці та розвитку Львівського обласного молодіжного центру Богдана Пилипчук.

Організаторами заходу є  управління молоді та спорту Львівської ОДА спільно з Львівським обласним молодіжним центром і Львівською майстернею організації подій за підтримки Всеукраїнського молодіжного центру і програми “Активні громадяни” від Британської ради.

“Для мене це середовище різнопланових людей, які мають як напрацювання, так і проблеми. Ми зібралися задля заряду, обміну ідеями та думками і головне – об’єднання. Нас об’єднує сфера молодіжної політики. Я тут задля поглинання нової інформації, виходу зі своїх молодіжних рамок. Послухати сторону влади, сторону молоді для порівняння, аналізу і рішень. Подеколи навіть простягнути руку допомоги задля спільної мети. Навчитися менеджити себе, людей та свої амбіції. Дякую Львівському обласному молодіжному центру за запрошення!”,  – зазначає учасниця Олександра Стасюк.