Представники архівного управління Львівської РВА взяли участь в обласній колегії щодо підсумків роботи у 2022 році

Підсумки року – це лише про тверді досягнення. 29 грудня 2022 року в стінах Державного архіву Львівської області відбулася колегія за присутністю працівників архіву та начальників архівних відділів районних державних адміністрацій.

Колектив архіву підсумував прожитий 2022 рік, що минає, поговорили про всі здобутки та усе те, що хотіли здійснити в цьому році та обговорили плани на майбутнє в архівній сфері.

Вдячні долі за всі уроки і труднощі, які подає нам життя та спільною мрією бажаємо, щоб у прийдешньому Новому 2023 році ми здобули довгоочікувану перемогу.

З прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим! Слава Україні! Слава Збройним Силам України!