Представники служби у справах дітей Львівської РДА відвідали літній табір “Рататуй”

Днями представники служб у справах дітей Львівської РДА та Куликівської територіальної громади спільно із працівниками поліції завітали до літнього денного табору «Рататуй», організованому на території Куликівської громади. Вони ознайомили дітлахів із особливостями своєї роботи та провели корисне заняття щодо їхніх прав і обов’язків.

Пізнавальною також була розмова з працівниками поліції, де фахівці в ігровій формі познайомили дітлахів із правилами дорожнього руху. Окрім цього, всі охочі мали можливість відчути себе в ролі поліцейського, примірявши екіпірування та посидівши в машині поліцейських.

Зазначимо, дитячий табір «Рататуй» буде працювати впродовж 14 днів серпня. Під час табірної зміни для дітвори будуть проводитися різноманітні форми виховної, навчальної та пізнавальної діяльності із врахуванням вікових особливостей дітей, їхнього творчого, інтелектуального і фізичного потенціалу.