k2FtbBdWr1

«Програма Президента «Велике Будівництво» успішно реалізовується на Львівщині»,- Степан Куйбіда

У межах програми «Велике Будівництво» цьогоріч тривають роботи на 16 об‘єктах на загальну суму 321,1 млн грн. Станом на сьогодні є завершеними три об‘єкти: спорткомплекс «Шахтар» в місті Червоноград, стадіон Броварського в місті Самбір та стадіон в місті Буськ.

Про це повідомив сьогодні під час брифінгу директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

Зокрема, він наголосив, що на завершенні роботи на таких об‘єктах як школа в селі Братковичі, площа Вічева в Золочеві, школа в Гніздичеві, Дрогобицький ЦНАП та садок в Жовківській ОТГ у селі Воля-Висоцька.

«Є об‘єкти, які мають ступінь будівельної готовності на 75-80%, але на них потрібно зробити лише внутрішні роботи без прив‘язки до зовнішніх кліматичних умов, а підрядники не зупиняють своєї роботи. Школа в Гніздичеві була довгобудом, який намагалися завершити впродовж останніх 20-ти років, але тільки цьогоріч об‘єкт буде завершеним, оскільки на даний момент дітям приходиться вчитися в три зміни в старій школі. Школа в селі Братковичі також є довгобудом, але завдяким цьогорічному фінансуванню її вдасться завершити до кінця цього року. ЦНАП в Дрогобичі є великим та знаковим об‘єктом, що буде слугувати не тільки як класичний центр надання адміністративних послуг, а і як доволі цікавий та креативний громадський простір», – зазначив Степан Куйбіда.

Фото- Гал-інфо