Проведено виїзне заняття щодо організації та здійснення заходів з питань цивільного захисту

Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту, особливості діяльності місцевих комісій з питань ТЕБ і НС, порядок організації робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій та інші важливі питання, обговорено сьогодні з представниками Львівської ОДА, ДСНС, інших профільних структур під час заняття на тему: «Реалізація заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період» за участі територіальних громад району.

Також здійснено підготовку евакуаційних комісій та розглянуто порядок використання захисних споруд.

За підсумками заняття учасники отримали необхідні знання та навички, проаналізували проблемні питання та шляхи їх усунення.

Участь у заході взяла голова Львівської РДА Христина Замула.