Щорічно, 30 листопада, відзначається День радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України. Стійкість, наполегливість та витримка фахівців радіотехнічних військ, які є основним джерелом інформації про повітряну обстановку і призначені для ведення радіотехнічної розвідки повітряних об’єктів та оповіщення військ, є однією із важливих складових незламності Збройних Сил України.
Сьогодні з цієї нагоди голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула привітала особовий склад військової частини А4324. Відтак, за служіння країні та з нагоди професійного свята нагороджено почесними грамотами та подяками представників військової частини.
Ще більше новин:
Відбулась зустріч із освітянами Львівського району
Що таке усиновлення, прийомна сім’я, ДБСТ
У селі Суховоля Зимноводівської громади запрацював ДБСТ родини Золотарьових
У Національній філармонії України завершують роботи з облаштування для осіб з інвалідністю
В Кам’янка-Бузькій ДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»
Автошкола для людей з інвалідністю: які документи необхідні та куди звертатись на Львівщині