Прийомна сім’я – це шанс для дитини-сироти та дитини

Начальник служби у справах дітей Львівської районної державної адміністрації Іванна Дяківнич спільно з начальником служби у справах дітей Підберізцівської сільської ради Ольгою Балою відвідали прийомну сім’ю Форись.

Прийомна сім’я – це шанс для дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, на щасливе дитинство та люблячих батьків.

Так, з 2008 року мешканці с.Чижиків Львівського району Форись Наталія Володимирівна та Форись Степан Володимирович подарували сімейний затишок, любов і турботу 6 дітям, позбавленим батьківського піклування.

Дітей, які влаштовані до прийомної сім’ї, виховують у сімейному оточенні, як рідних. Вони мають все необхідне для гармонійного розвитку та навчання.

Під час перебування дитини у прийомній сім’ї держава фінансує, контролює та координує стан утримання і виховання кожної дитини.