Кількість осіб, які потребують соціального захисту, збільшується. Відтак допомагати, забезпечувати якісними державними гарантіями тих хто цього потребує є прямим обов’язком держави, – про це йшлося під час наради працівників управління соціального захисту населення, яка відбулася днями у Львівській РДА.

Учасники наради розглянули низку питань, а саме:

-стан нарахування державних соціальних допомог та компенсацій, подання звітності та закриття недіючих архівних справ;

-стан міграції діючих особових справ у нову базу, стан верифікації особових справ;

-придбання житла для військовослужбовців (УБД І-ІІ гр інв, УБД із числа ВПО);

-реабілітація дітей з інвалідністю, дотримання порядку правильності оформлення документів та черговості направлення на реабілітацію;

-стан обстежень місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Також, на нараді обговорені актуальні питання соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб, їх проблемні питання та інші питання соціального захисту населення мешканців району.

За результатами наради прийняті відповідні рішення та рекомендації.