З метою належного забезпечення реалізації юридичними та фізичними особами своїх прав у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, в частині формування та зберігання реєстраційних справ, за ініціативи Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів), проводяться відповідні наради.

Сьогодні, за участі представників райдержадміністрацій області, що забезпечують зберігання реєстраційних справ, обговорено низку важливих питань, а саме: порядок формування та зберігання реєстраційних справ, зокрема, в частині передачі реєстраційних справ; зняття/взяття на облік реєстраційних справ у Єдиному державному реєстрі.
Наголошено, що у разі неналежного здійснення цього процесу, можуть порушуватись права фізичних та юридичних осіб щодо державної реєстрації майна та підприємницької діяльності.