Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку противник обстріляв райони поблизу Бачівська, Миропілля, Володимирівки, Вовківки і Волфиного (Сумська область). Неподалік двох останніх завдав ще й авіаударів.

На Харківському напрямку з артилерії різних калібрів ворог обстріляв райони м. Харків, населених пунктів Руські Тишки, Питомник, Коробочкине, Іванівка, Дементіївка, Соснівка, Рубіжне та Слатине. Поблизу Верхнього Салтова завдав авіаудару. З території Бєлгородської області окупанти завдали ракетного удару по Харкову крилатою ракетою «Іскандер».
На Слов’янському напрямку ворог здійснив розвідку боєм в районі Долини, успіху не мав, відійшов. Із ствольної та реактивної артилерії обстрілював райони Долини, Дібровного, Мазанівки, Богородичного, Адамівки, Андріївки, Вірнопілля, Великої Комишувахи, Краснопілля та Нової Дмитрівки.
На Краматорському напрямку помічені переміщення окремих підрозділів в район Білогорівки. Із мінометів, ствольної артилерії та танків обстрілював населені пункти Сіверськ, Переїзне, Григорівка, Верхньокам’янське та Білогорівка. Завдав авіаударів неподалік Слов’янська, Сіверська і Серебрянки.
На Бахмутському напрямку активних дій окупанти не розпочинали. Ворожі обстріли фіксувалися в районах населених пунктів Вершина, Зайцеве, Покровське, Веселе, Івано-Дар’ївка та Вуглегірської ТЕС. Авіаційних ударів завдано неподалік Берестового та Спірного.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках для обмеження українських сил противник здійснив артилерійські обстріли в районах населених пунктів Опитне, Авдіївка, Мар’їнка, Павлівка, Вугледар, Золота Нива, Комар, Гуляйполе, Оріхів, Малі Щербаки та Полтавка. Завдав авіаційних ударів в районах Кам’янки, Малих Щербаків та Новоандріївки.
На Південнобузькому напрямку ворог обстріляв із ствольної артилерії райони Лозового, Посад Покровського, Українки, Партизанського, Любомирівки, Кобзарців та Широкого.
У готовності до завдання ракетних ударів по об’єктах на території України противник утримує до трьох носіїв високоточної зброї.
Українські ракетно-артилерійські підрозділи завдали двох ударів по командних пунктах, скупченню техніки та польових складах боєприпасів противника в районі Чорнобаївки. Втрати російських окупантів уточнюють.