На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках змін немає.

На Харківському напрямку противник обстрілював населені пункти Дергачі, Черкаська Лозова, Дементіївка, Руські Тишки, Черкаські Тишки та Слатине.
На Слов’янському напрямку ворог намагався наступати в напрямку Курульки, успіху не мав, відійшов.
На Краматорському напрямку противник обстрілював із артилерії райони Григорівки, Сіверська, Краматорська, Верхньокам’янського, Закітного, Серебрянки та Спірного. Окупанти наступають у напрямку Верхньокам’янського, бойові дії тривають.
На Бахмутському напрямку противник здійснив обстріли із озброєння танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Новолуганське, Нью-Йорк, Покровське, Весела Долина, Соледар, Берестове, Веселе, Виїмка, Семигір’я, Вершина та поблизу Вуглегірської ТЕС. Спроби наступу в напрямку Кодеми та Вершини ЗСУ відбили.
На Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних дій ворог не здійснював. Розпочинав наступ у напрямку населеного пункту Кам’янка, має частковий успіх.
На Південнобузькому напрямку противник зосереджує зусилля на недопущенні наступу підрозділів ЗСУ.