Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступу нема. З 1 липня розпочалась ротація збройних сил білорусі в Брестській області.

На Сіверському напрямку росія зі своєї території обстріляла українські позиції та цивільну інфраструктуру поблизу Бачівська та Вовківки Сумської області.
На Харківському напрямку росія обстрілює із артилерії райони населених пунктів Руська Лозова, Перемога, Верхній Салтів, Замулівка, Волобуївка, Мілова, Протопопівка, Питомник, Прудянка та Норцівка.
ЗСУ відбили штурм росіян неподалік селища Прудянки Харківської області. Неподалік сіл Мосьпанове та Гракове росія вдарила авіацією.
На Слов’янському напрямку окупанти обороняються. Обстріляли з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Дібровне, Мазанівка, Краснопілля, Суха Кам’янка, Вірнопілля і Маяки. Неодноразово намагались штурмувати неподалік села Мазанівка у Словʼянському районі, однак отримали відсіч та відійшли.
На Донецькому напрямку окупанти, в основному, закріплюються на позиціях у районі міста Лисичанськ та Верхньокам’янки. Вели наступ поблизу Білогорівки, успіху не мали, змушені відійти.
На Бахмутському напрямку були обстріли неподалік Новолуганського і Травневого, а також авіаудар поблизу Покровського. Армія рф намагається наступати в районі селища Спірне, бойові дії тривають.
На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник обстрілював наші позиції в районах населених пунктів Піски, Невельське, Новомихайлівка, Новоданилівка, Полтавка, Білогір’я, Ольгівське та Кам’янське. Штурмовими діями ворог намагається покращити тактичне положення в районі селища Спартак.
На Південнобузькому напрямку росія зосереджує зусилля на тому, аби не допустити просування українських військових на ймовірних напрямках наступу і водночас вдарила авіацією у районі селища Іванівка.
На Миколаївському напрямку російська армія завдає систематичних ракетних ударів.