Реалізація земельного законодавства в умовах воєнного стану в Львівському районі

Дотримання норм чинного земельного законодавства, зокрема Закону України від 24.03.2022№ 2145-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану” (вступив дію 07.04.2022, надалі –Закон), згідно з яким РВА здійснює державну реєстрацію договорів у Книзі реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану.

У період з 13 до 20 червня 2022 року на території Львівського району в умовах воєнного стану уклали та зареєстрували договори оренди землі щодо 194 сільськогосподарських ділянок загальною площею 342,2337 га. Серед активних громад району є Комарнівська, Городоцька та Кам’янка-Бузька територіальні громади.