Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів

З метою розгляду і обговорення стану організації та результатів роботи органів державної влади, визначення узгоджених дій і прийняття обґрунтованих управлінських рішень, спрямованих на реалізацію єдиної державної політики та виконання завдань, сьогодні проведено нараду з керівниками структурних підрозділів.

Відповідно до порядку денного обговорено питання щодо: стану вакцинації в районі, виконання осінньої призовної кампанії, роботи протягом звітного періоду з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться в межах територіальних громад. Також заслухано інформацію про стан підготовки до проведення позачергових виборів Комарнівського міського голови.
Наголошено на питанні дотримання вимог регламенту роботи райдержадміністрації. За результатами наради дано відповідні доручення.