k2FtbBdWr1

Робочий візит до агрохолдингу «Контінентал Фармерз Груп»

Розвиток сільськогосподарських підприємств гарантує продовольчу безпеку держави, сприяє перетворенню аграрного сектора на високоефективну та конкурентоспроможну галузь економіки на внутрішньому та зовнішньому ринках, створює джерело бюджетних надходжень і потужний потенціал для розвитку територіальних громад та економіки держави загалом.

Одним із таких підприємств є «Контінентал Фармерз Груп» – сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями, яка працює в західному регіоні.
Агрохолдинг обробляє 195 тис. га землі. Діяльність компанії зосереджена на декількох напрямках, зокрема: рослинництві, картопляному бізнесі, зберіганні зерна та виробництві насіння.
Під час робочого візиту ознайомились з роботою підприємства в с. Вирів. Холдинг є одним із провідних виробників картоплі в Україні. Для її зберігання використовуються сучасні картоплесховища загальною місткістю понад 87 тис. т. Також до складу входить власний крохмальний завод.
Підприємство є одним із найбільших платників податків. У 2020 році до бюджетів різних рівнів сплачено близько 923,0 млн грн.
Важливим у діяльності «Контінентал Фармерз Груп» є реалізація соціальних проєктів в межах території присутності. Зокрема, щороку компанія інвестує близько 30 млн грн в інфраструктуру, медицину, благоустрій, освіту та культуру.