Розвиток сільськогосподарських підприємств гарантує продовольчу безпеку держави, сприяє перетворенню аграрного сектора на високоефективну та конкурентоспроможну галузь економіки на внутрішньому та зовнішньому ринках, створює джерело бюджетних надходжень і потужний потенціал для розвитку територіальних громад та економіки держави загалом.

Одним із таких підприємств є «Контінентал Фармерз Груп» – сільськогосподарська компанія з міжнародними інвестиціями, яка працює в західному регіоні.
Агрохолдинг обробляє 195 тис. га землі. Діяльність компанії зосереджена на декількох напрямках, зокрема: рослинництві, картопляному бізнесі, зберіганні зерна та виробництві насіння.
Під час робочого візиту ознайомились з роботою підприємства в с. Вирів. Холдинг є одним із провідних виробників картоплі в Україні. Для її зберігання використовуються сучасні картоплесховища загальною місткістю понад 87 тис. т. Також до складу входить власний крохмальний завод.
Підприємство є одним із найбільших платників податків. У 2020 році до бюджетів різних рівнів сплачено близько 923,0 млн грн.
Важливим у діяльності «Контінентал Фармерз Груп» є реалізація соціальних проєктів в межах території присутності. Зокрема, щороку компанія інвестує близько 30 млн грн в інфраструктуру, медицину, благоустрій, освіту та культуру.