Робота Офісів підтримки цивільного населення, які діють при Львівській РВА

Офіси підтримки цивільного населення (далі КЦ) в м. Городок, який діє при Львівській РВА, працюють для забезпечення внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади гуманітарною, психологічною, юридичною допомогою та підтримкою.

Днями юристи БФ «Право на захист» провели інформаційну зустріч щодо роз’яснень про статус «Дитина війни»:

– хто може отримати?

– як оформити?

– що надає цей статус при отриманні житла для ВПО.

Також начальник Городоцького управління Львівської філії Львівського обласного центру зайнятості Олександра Тарасюк ознайомила внутрішньо переміщених осіб, які проживають у громадах Львівського району, про комплекс соціальних послуг та можливостями служби зайнятості:

☑️працевлаштування ВПО;

☑️професійне навчання;

☑️ваучер на навчання;

☑️надання грантів для створення або розвитку бізнесу;

☑️надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування ВПО.

Для отримання усіх доступних видів допомог необхідно заповнити анкету перейшовши за посиланням https://cutt.ly/mXDsW14 або відвідавши КЦ Львівського району за адресами:

м. Городок, Львівська 1а ; тел.: 067 471 0719.

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27; тел.: 067 470 0560.

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4; тел.: 067 471 0614.

Телефон гарячої лінії 112.

Дякуємо всім організаціям та закордонним партнерам за підтримку і допомогу громадянам України!

Максим Козицький

Христина Замула