k2FtbBdWr1

Робота Офісів підтримки цивільного населення при Львівській РДА

Офіс підтримки цивільного населення при Львівській РДА у м. Кам’янка-Бузька продовжує надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Цього тижня у місці тимчасового проживання Дім Милосердя «Добрий Самарянин» у м. Кам’янка-Бузька, працювала мобільна бригада БО «Право на захист» щодо збору даних та реєстрації на отримання фінансової допомоги ВПО від УВКБ ООН.

Також працівники БФ «Право на Захист» спільно з представниками БФ «Save Ukraine» здійснили переселення літньої жінки з вказаного прихистку м. Кам’янка- Бузька у хоспіс Красненської ТГ Золочівського району.

Крім цього, відбулася зустріч начальника управління Кам’янка-Бузького управління ЛФ Львівського обласного центру зайнятості Оксани Довганик, спільно з БФ «Право на захист» з внутрішньо переміщеними особами, які проживають у с.Ременів Жовтанецької громади.

Присутнім розповіли про комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості для внутрішньо переміщених осіб.

Дякуємо всім за допомогу і підтримку!

Нагадуємо, з ініціативи начальника Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, координаційні центри та офіси працюють у кожному районі Львівщини.

Контакти та адреса офісів КЦ міст районного значення та центрів психосоціальної допомоги на карті: https://loda.gov.ua/project/57381

Для отримання усіх доступних видів допомог необхідно заповнити анкету перейшовши за посиланням https://cutt.ly/mXDsW14 або відвідавши КЦ Львівського району за адресами:

м. Городок, Львівська 1А;

м. Кам’янка-Бузька, вул. Незалежності, 27;

м. Перемишляни, вул. О. Ковча, 4;

Номер телефону Офісу допомоги Львівського району: 067 471 00 83.

Телефон гарячої лінії 16-84.

Андрій Ковальський

#координаційний_центр_ЛОВА

#координаційний_центр_Львівщини