Легкоатлет з Львівщини Роман Павлик здобув бронзову медаль на Паралімпіаді в Токіо у стрибках у довжину. Це вже третя медаль спортсменів Львівщини, і 52-га – загалом для України.
38-річний Роман Павлик – родом із Сокільник Пустомитівського району, майстер спорту України міжнародного класу, чотириразовий Паралімпійський чемпіон 2008 та 2012 років, срібний та бронзовий призер 2008 та 2012 років.
Нагадаємо, львів’янка Наталія Морквич здобула на Паралімпіаді в Токіо срібло у фехтуванні на рапірах, а львів’янин Віктор Дідух – срібло у змаганнях з настільного тенісу.
Ще більше новин:
У стаціонарах області перебуває 1466 осіб з коронавірусом. 98% з них - невакциновані
15 листопада – Всесвіній день рециклінгу
Кіберполіція закликає громадян інформувати щодо військових злочинів російської армії
COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 39 людей
«Стан пацієнтів з коронавірусом залишається середньо важким», - Максим Прикупенко
За вчора на Львівщині зафіксували 816 нових випадків Covid-19. Госпіталізували 176 осіб