Розпочав роботу Осінній будівельний форум – 2021

Форум об’єднує представників будівельної галузі для демонстрації технологічних новинок, сучасних будівельних матеріалів, тенденцій на ринку будівництва, архітектурних проєктів, обміну досвідом та зміцнення комунікації. Платформа охоплює весь будівельний цикл від проектування до спорудження об’єктів.

У рамках заходу відбулось нагородження трьох переможців конкурсу «За Кришталеву Цеглу на найкращу інвестицію у будівництво по обидва боки східного кордону Європейського Союзу – на шляху Сонця та Снігу».
Також актуальні питання розвитку галузі обговорили під час сьогоднішньої тематичної конференції, зокрема: розвиток містобудівного кадастру у Львівській області як складової Національної інфраструктури геопросторових даних; транс’європейський шлях на території Львівської області; дерево в архітектурі.