Розпорядження за липень 2016 року

Про надання повної цивільної дієздатності

297

Про виконання посадових обовязків голови і начальника відділу фінансово-господарського забезпечення  Кам’янка-Бузької райдержадміністрації

298

Про конкурсну комісію районної державної адміністрації

299

Про внесення змін в розпорядження голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації від 21.03.2016 № 116/02-08/16 «Про створення комісії із загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням при райдержадміністрації»

300

Про затвердження детального плану території для обслуговування нежитлової будівлі на території Прибужанівської сільської ради по вул. Колгоспна,  Кам’янка – Бузького району, Львівської області (за межами населеного пункту)

301

Про нагородження

302

Про внесення змін в розпорядження голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації від 06.08.2008 № 573 «Про надання дозволу гр. Цюник Н.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою по видачі державного акта на право власності на земельну ділянку в розмірі СЧЗ (паю) на території Жовтанецької сільської ради» (Цюник Н.П.)

303

304

Про затвердження Проекту землеустрою щодо організації земельних часток (паїв) Убинівської сільської ради Кам’янка-Бузького району Львівської області

305

Про внесення змін в розпорядження голови Кам’янка-Бузької райдежадміністрації від 23.05.2016 № 224/02-08/16 «Про направлення громадян на альтернативну (невійськову) службу»

306

307

Про оголошення Дня жалоби у Кам’янка-Бузькому районі

308

Про визначення одержувача бюджетних коштів

309

Про оголошення конкурсу на заміщення посади начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації

310

Про внесення змін в розпорядження голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації від 12.12.2005 № 495 «Про затвердження технічної документації по передачі СЗЧ (паїв) в натурі і викресленню державних актів на право власності на землю громадянам Вирівської сільської ради в кількості 808 чоловік» (Головань Н.М.)

311

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Парій Ярославі Петрівні на території Полоничнівської сільської ради

312

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Поврознику Євгену Михайловичу на території Великоколоднівської сільської ради

313

Про внесення змін в розпорядження голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації від 21.08.2006 № 336 «Про затвердження схеми розміщення земельних часток (паїв) та викреслення державних актів взамін сертифікатів по Великоколоднівській сільській раді в кількості 1147 чоловік» (Курач А.М.)

314

315

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Парію Володимиру Петровичу на території Полоничнівської сільської ради

316

Про внесення змін в розпорядження голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації від 17.01.2004 № 3 «Про затвердження технічної документації по передачі СЗЧ (паїв) в натурі та видачі державних актів на право власності громадянам Стрептівської сільської ради» (Кузьма Н.І.)

317

Про розроблення детального плану території для обслуговування комплексу будівель та споруд (господарська будівля, водонапірна башта та будівля інкубатора) на території Дернівської сільської ради за межами населеного пункту с. Сапіжанка по вул. Володимира Великого, 90

318

Про припинення альтернативної (невійськової) служби

319

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі гр. Омеляну Богдану Михайловичу на території Зубівмостівської сільської ради

320

Про внесення змін в розпорядження голови Кам’янка-Бузької райдержадміністрації від 10.12.2004 № 431 «Про затвердження проектної документації по передачі земельних часток (паїв) у власність та викреслення ДА на право власності на землю громадянам Стародобротвірської сільської ради» (в кількості 581 чол)» (Омеляновський М.Т.)

321

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Чупілю Андрію Васильовичу на території Убинівської сільської ради

322

Про встановлення опіки над житлом дітей-сиріт