Що треба знати мешканцям Львівського району про тиждень, що минув

Надзвичайних ситуацій у громадах не було. Правопорядок і безпеку контролюють відповідні служби, тероборона та добровольчі формування.

Об’єкти критичної інфраструктури, бізнес та держустанови працюють безперебійно.
Школи та профтехучилища готуються до відновлення очного навчання. Відтак, спільно із керівництвом громад шукаємо варіанти житла для вимушених переселенців, які зараз мешкають у закладах освіти.
Продовжуємо підтримувати партнерські зв’язки із друзями України за кордоном. Зокрема, відновили роботу над спільними проєктами із Словаччиною, які призупинили через війну. Також напрацьовуємо можливості тристоронньої співпраці Україна-Словаччина-Польща.
Укотре нагадую мешканцям про дотримання правил безпеки під час повітряної тривоги, біля води та основних норм пожежної безпеки у спеку.
Бережіть себе і близьких! Переможемо!