Що треба знати цьогорічним вступникам

Національний мультипредметний тест замість звиклого ЗНО: що треба знати тим, хто складатиме його на Львівщині

Цьогорічна вступна кампанія через війну буде іншою, але не менш прозорою та об’єктивною. Замість традиційного ЗНО в паперовому форматі буде національний мультипредметний тест (НМТ) в електронному. Триватиме він 120 хвилин.
Мабуть, найбільше вступники та їхні рідні хвилюються, як складати тест, якщо розпочнеться повітряна тривога: якщо сирени повідомляють про повітряну тривогу під час першої зміни основної сесії, всі абітурієнти йдуть в укриття. Фахівець, який відповідає за тестування, тимчасово припиняє його.
Після завершення тривоги вступники продовжують тестування з того місця, на якому завершили. Але за умови, що тривога тривала менше ніж одну годину та п’ятнадцять хвилин. Якщо повітряна тривога буде довше, результати анулюють, а вступники складатимуть тест під час додаткової сесії.
Якщо повітряна тривога буде і під час другої зміни основної сесії, після відбою вступники зможуть повернутись та продовжити тестування з того місця, де закінчили. Не залежно від того, скільки часу тривала тривога.
Основну сесію НМТ на Львівщині проведуть у 13 містах. Щоб все відбулося як належить, дбають Львівський РЦОЯО, Департамент освіти і науки Львівської ОДА, Поліція Львівської області, Головне управління ДСНС України у Львівській області, Львівобленерго та інтернет-провайдери.
Ми змушені пристосовуватись до вимог часу. Українці – це нація не тільки сильних і сміливих, але й розумних. Здолаємо усі випробування і станемо лише міцнішими. Успіху усім абітурієнтам.