Ще двом Героям із Львівського району посмертно присвоєно звання “Герой України”

Президент України присвоїв звання Герой України (посмертно) з удостоєнням Ордена «Золота Зірка» бійцям 125 територіальної оборони Збройних сил України – 35-річному лейтенанту Миколі Макаревичу та 19-річному солдату Тарасові Довгуну.

Микола Макаревич, народився 9 лютого 1988 року в селі Зубра Солонківської громади Львівського району. На фронт пішов добровольцем. Командир роти 125-ї бригади ТрО. Загинув 4 березня 2023 року в боях за Бахмут. Похований 7 березня 2023 року в родинному селі.

Тарас Довгун (позивний «Шершень») уродженець села Лапаївки Зимноводівської громади.На фронті з початку повномасштабного російського вторгнення. Воював у складі 4-го батальйону 125-ї окремої бригади територіальної оборони. Загинув 26 січня 2023 року під час боїв за Бахмут.

Вічна пам’ять Героям!🇺🇦