Маленькі серця потребують нашої уваги та турботи. Під час війни, опіка та допомога дітям набуває ще більшого значення. Адже немає в світі більшого щастя, аніж посмішки та щирі емоції дітей.

Днями, завдяки нашим друзям і партнерам з німецького міста Аахен, передали наплічники діткам 1 класів з громад Львівського району, чиї батьки військовослужбовці загинули або зникли безвісти під час несення військової служби, у межах акції «Рюкзачок – першачок». Кожен наплічник – це маленький крок до того, щоб діти відчули, що вони не самотні.

Усі наші спільні ініціативи ми реалізуємо у межах Меморандуму про співпрацю із Аахеном та разом із організацією «Жовто-блакитний хрест». Це ще один приклад того, як наші угоди стають реальними справами.

Дякуємо нашим друзям в Аахені за таку можливість для наших дітей і допомогу в поширенні правди про війну в Україні.

Разом ми змінюємо життя на краще!

Разом до Перемоги!