k2FtbBdWr1

“Схід і Захід – разом”: збірна Львівщини повернулась зі змагань з Донеччини

Вже традиційно влітку Луганщина, Львівщина, Дніпровщина й Донеччина єднаються навколо спорту у межах змагань «Схід і Захід – разом». Цьогоріч спортивне свято відбулось впродовж 2-4 липня у Святогірську на Донеччині.

Львівщину на змаганнях представили мешканці Самбірської, Хирівської, Стрийської, Комарнівської, Бродівської, Солонківської та Яворівської територіальних громад.

Впродовж кількох днів команди змагались в армспорті, волейболі, гирьовому спорті, тенісі настільному, шахах та шашках.

«Це змагання з неповторною атмосферою. На майданчику панують справжні спортивні баталії. Ми дискутуємо щодо неоднозначних рішень суддів, намагаємось вибороти максимальну кількість медалей. Словом, змагання як змагання: є спортивний азарт, кожен хоче перемогти. Однак в позазмагальний час ми дуже добре спілкуємось, нас приймають у Святогірську надзвичайно гостинно. Приїжджаємо сюди вже не вперше і з багатьма «колосівцями» Сходу вже справді стали друзями», – розповідає голова Львівської територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Лілія Білінська.

У загальнокомандному заліку збірна Львівщини зайняла другу сходинку п’єдесталу. Призові місця в особистому заліку в гирьовому спорті та армспорті вибороли Олег Кузьбит та Олег Малецький. У гирьовому спорті медаль також виборов Володимир Петриняк.

У шахах найкращою стала представниця Львівщини Юлія Кравець, а Олег Бойко став срібним призером. Серед чоловіків найкращим шашкістом став яворівчанин Юрій Кунець. У настільному тенісі бронзу серед жінок виборола Надія Баволяк.  Команда волейболістів Львівщини виборола срібло.

Далі у межах проєкту «Схід і Захід – разом» Львівщина прийматиме дітей шкільного віку зі східних регіонів.