Вітаємо школярів КЗ Солонківської сільської ради «Ліцей ім. Героя України Миколи Паньківа» з другим місцем у футзальних змаганнях в обласному етапі Всеукраїнських шкільних ліг!

У Львівській області завершився обласний етап змагань (IV етап) з футзалу в межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», де взяли участь 8 команд з районів Львівщини та Львова.

Їхніми суперниками були команди-переможці районних етапів шкільної ліги.

За підсумками змагань перше місце у команди загальноосвітньої школи №29 м. Львів, третє місце – команда Новояворівського ліцею Новояворівської ТГ.

Команда, яка стала переможцем, відправиться до столиці, аби представляти Львівщину на змаганнях всеукраїнського етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу.

Дякуємо всім хто долучився до підготовки команди Ліцей імені Героя України Миколи Паньківа та вирішення організаційних питань! Ваша наполеглива праця та відданість справі не пройшли намарно!

Бажаємо дітям нових успіхів та звершень!