Служба у справах дітей інформує

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Це свято завжди було днем радості і чудес, за традицією Миколай приносить чемним дітям подарунки. День Святого Миколая – особливе, світле, хвилююче свято, адже окрім подарунків він приносить у кожну оселю втіху та надію.

Служба у справах дітей Львівської обласної військової адміністрації спільно із службою у справах дітей Львівської районної військової адміністрації організували перегляд святкової вистави до Дня Святого Миколая для дітей різних категорій Львівського району.

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти ВПО, діти військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО або воєнних дій на території держави, відвідали виставу «Крижане серце» на «Льодовій арені» у м. Новояворівськ. Крім надзвичайно позитивних емоцій від вистави, діти також отримали солодкі подарунки.