Сьогодні відбулась 19-та чергова сесія Новояричівської селищної ради

Розглянули 15 питань порядку денного.

Зокрема:
затвердили та дали дозвіл на виготовлення проектно-кошторисних документацій та дозволи на обстеження об’єктів
заслухали звіт директора КНП «Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів»
затвердили перелік Першого та Другого типу об’єктів комунального майна
ініціювали створення Асоціації територіальних громад, розташованих в межах басейну Західний Буг «Надбужжя- Україна».
земельні та бюджетні питання
Найважливішим на сьогодні є питання сприяння у підготовці територіальної громади до національного спротиву у разі виникнення надзвичайної ситуації. Як керівник територіальної оборони Львівського району розповіла про процес налагодження територіальної оборони.
Депутати одноголосно підтримали Програму підтримки батальйону територіальної оборони Львівського району та визначили відповідального за цей напрямок у громаді.
Дякую колегам за розуміння і за те, що в питаннях безпеки України ми справді єдині